Kurumsal ihtiyaçlarınız için bizimle irtibata geçin:
+90 212 216 18 46
satis@planetbilgisayar.com

Planet Bilgisayar ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Bilişim sektörüne 2001 yılında katılan Planet Bilgisayar, gelişen teknolojiyi takip eden, müşteri memnuniyeti odaklı, köklü profesyonel çalışma ekibi, “Kaliteli Hizmet “ sloganı ile yola çıkmıştır. Kurumsal ve bireysel olarak iki ayrı alanda hizmet sunmaktadır. Gelişen teknolojiyi doğru şekilde sunmak için eğitime, deneyime ve donanıma önem vermiş, takım ruhu çalışmasına inanmış ve bunu prensip edinmiş olmamız her zaman başarıya ulaşmamızda en büyük etken olmuştur. Sektörde uzun yılların getirdiği birikim ile saygınlık ilkesinden ayrılmadan bugünkü yerini belirlemiştir. Şirketimiz; Sektöründe sayılı firmaların sahip olduğu ISO:9001:2008 Kalite Belgesine sahiptir. 2010 yılında Türkiye genelinde yapılan İlk 500 Bilişim Şirketleri arasında yer alan Planet Bilgisayar bu başarısını verdiği hizmete aktaracak, mutluluğunu müşterileri ile paylaşacaktır. Şirketimiz; Elektronik ürünler, Bilgisayar ve Bilgisayar sarf malzemeleri, yazıcı ve baskı çözümleri kiralama ve servis hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye’de yer alan birçok marka ile çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır. Şirketimiz tüketicinin her türlü Donanım ve Sarf malzeme ihtiyacını karşılamayı, profesyonel satış ekibiyle, kaliteli hizmeti ile sizlerin yanında yer almayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün araştırmalarında önceliğimiz doğru ve orijinal ürün seçimini gerçekleştirmek, müşteri isteklerini en hızlı şekilde ve maksimum seviyede karşılamaktır. Müşterilerimize sunulan hizmet ve yöntemlerinde gelişen teknolojiyi takip etmek, sürekli gelişmeyi sağlamak, tüm kaynakları etkin şekilde kullanarak müşteri memnuniyetini artırmak, insan kaynaklarına yatırım yapmak, eğitimlerle mevcut kadromuzu daima canlı, dinamik ve verimli kılmak olup en iyi hizmeti en uygun maliyetle ve zamanında yapmak genel amacımızdır.

Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil. bu yolculukta yalnız değilsiniz.

Our version

E-ticaret

2006 yılında www.tucedo.com e-ticaret platformu üzerinden son kullanıcı odaklı online satış sitemizi açtık. Türkiye’nin her yerine teknoloji sağlıyoruz.

Uygun Fiyat

Sizlere 17 Senelik tecrübemiz ile en uygun ve güvenilir ürünleri sağlamaktayız. Tüm ürünler Orijinal Marka güvencesindedir.

Uzman Ekip

Arızalan ürünleriniz için servis noktalarında beklemenize gerek yok. Ürünleri tarafınızdan aldırıp yetkili servislere yönlendirilmesini yapmaktayız.

Vizyonumuz

Planet Bilgisayar’ın ana hedefi ; hizmet kalitesini sürekli kılarak gerek koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı,gerek doğru teknik hizmeti gerekse güvenilir teknoloji ürünleri satışı ile şirketin iş hacmini artırmak ve Planet Bilgisayar’ı Türkiye’deki Bilişim sektörüne yön verenler arasında üst sıralara taşımaktır.

Tüm ekibimiz yılların iş tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir.

%100 müşteri memnuniyetini esas alarak güne başlamaktayız.

Deneyim
Operasyonel Mükemmellik
Yenilikçilik
Servis Alt Yapısı