Yazıcı Kiralama Hizmeti

Baskı maliyetlerini kontrol altında tutun, sürpriz maliyetlerle uğraşmayın.

Firmanıza yapılan inceleme sonucunda gereksiz yerlerde bulunan yazıcılar tespit edilip, ortak lokasyonlarda yazıcı konumlandırması yapabilirsiniz.

Her odada giriş seviyesinde yazıcı olmasındansa ortak çalışma alanlarında daha profesyonel yazıcı konumlandırarak çıktı maliyetlerinizi düşürebiliriz.

Printer takip yazılımlarımız ile hangi kullanıcının ne kadar çıktı aldığını, çıktıların renkli veya siyah beyaz mı olduğunu raporlayabilirsiniz. Kullanıcı veya departman bazlı çıktı sayısı veya renkli sayfa sayısını kısıtlayarak maliyetlerinizi en aza indirgeyebiliriz.

Eyvah Toner bitti!

Firmamızın sizlere ücretsiz olarak sağladığı takip programı ile böyle bir derdiniz olmayacak.

Yazıcılar her saat başı takip edilmekte ve tüm sarf malzemeleri tarafımıza raporlanmaktadır.  Gerekli sarf malzemeleriniz anlaşmamız sonucunda belirlenen yüzdelik orana düştüğünde tarafınıza gönderimi önceden yapılacaktır.

Yazıcı kiralama hizmetlerimiz ile baskı maliyetlerini kontrol altında tutabilir, sürpriz maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan işinize devam edebilirsiniz.

Yazıcı kiralama sözleşmeleri 24-36 ve 48 ay olarak hazırlanır. Sözleşme süresince sayfa başı baskı ücretinin yanı sıra aylık yazıcı bedeli de ödenir. Sözleşme sonunda bir ay daha yazıcı bedeli ödenerek yazıcı kullanıcıya devredilir. Yazıcı sizin olduktan sonra da baskı hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

Ekipman ve bakım

Tüketim malzemesi

Yedek parça ve işçilik

İşletim ve yönetim gibi ekstra hizmetlere bedel ödemezsiniz.

Ayrıca kiralamış olduğunuz yazıcılar için toner takibi yapmanıza da gerek kalmadan sizin adınıza toner seviyelerinin takibini sağlayıp lokasyonunuza göre kritik toner seviyelerini belirleyerek toner gönderimlerini sağlıyoruz.

Makineler ile ilgili olabilecek sorunlara yönelik 2 saat içerisin de çözüme yönelik aksiyon oluşturup ilgililere bilgisini vererek 8 iş saati içerisinde sorunu çözme sözü veriyoruz. Sorun 24 saatten fazla sürede çözümlenecek ise kullanmış olduğunuz makinenizin yerine geçici makine veriyoruz.

Ayrıca kullanacağınız makinenin kurulumu yapıldıktan sonra, alanında uzman çalışanlarımızın yazıcının kullanımı ile ilgili vereceği eğitimden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.

× Size nasıl yardımcı olabilirim?